SEMPOZYUM TARİHİ VE YERİ

4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde Boulevard Hotel, Bakü’de gerçekleştirilecektir.

SEMPOZYUM DİLİ

Sempozyum dili Türkçe‘dir.

YAKA KARTI

Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

SEMPOZYUM KAYIT

Kayıt masası; 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, katılım sertifikası ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

SEKRETERYA HİZMETLERİ

Sempozyum merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekretarya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

SEKRETERYA HİZMETLERİ

Sempozyumun resmi internet sayfası olan http://www.tsrminternational.com/baku2019  dan sempozyum programı, kayıt koşullarıyla ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

KATILIM SERTİFİKASI

Sempozyuma kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 4 Mayıs 2019 tarihinde katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

KURS SERTİFİKASI

5 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenecek olan kursa kayıt yaptıran tüm katılımcılara kurs bitiminde katılım sertifikaları verilecektir. Kurs sertifikalarını kayıt masasından alabilirsiniz.

DAVET MEKTUBU / İZİN YAZISI

Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları sempozyum sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

İPTAL KOŞULLARI

Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;

*16 Nisan 2019 tarihine kadar bildirildiği taktirde ücretlerin tamamı iade edilecektir.

*16 Nisan 2019 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.

Tüm iadeler sempozyum bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.